Fatih Evden Eve Nakliyat

03.10.2022
64
Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat hizmetini güvenli nakliye olarak korumalı kamyon hizmeti ile sağlıyoruz. Taşınmanız için gerekli personel ve paketleme ve demontaj personelinin tamamı firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Nakliye eskisi gibi değil. Birçok nakliye şirketi zamandan tasarruf etmek için kuruldu ve artık herkesin bir işi var. İşini iyi yapan bir nakliye firması ile taşınmalısınız. Aksi takdirde, öğe hasar görebilir. Fatih evden eve nakliye hizmeti ile sizlere profesyonel olarak hizmet ediyoruz.

Fatih taşımada profesyonel kadromuz eşyalarınızı özenle taşıyacaktır. Sevkiyat ekibimiz, nakliye personeli, beyaz eşya uzmanları ve marangozlardan oluşmaktadır. Ürünün demontajı tarafımızca yapılmaktadır. Yatak odası takımını en küçük parçalara bölerek zarar grmemesi için harekete hazırlıyoruz. Özel ekibimiz demonte mobilyayı streç film yardımıyla balonlu naylona sarar. Sarılmış ürün daha sonra tekrar battaniye benzeri bir malzemeye sarılır. Sizler için eşyalarınız en güvenli ve en iyi şekilde korunarak Fatih’te taşınmaktadır.

Merdiven boşluklarından geçerken dikkatli bir şekilde alçaltın. Yükünüzü minibüse yüklemek daha kolay ve özel bölmeler oluşturan kamyonet gövdesinde taşınan kargolar, nakliye güzergahı boyunca zarar görmez. Kör yükleme yok. Nakliye ve elleçleme hizmetlerinin hesaplanmasında belirli ilkeler dikkate alınır. Dar sokaklardan ve dar merdivenlerden eşyalarımızı taşımanın bizim için zor olduğunu düşünmeyin, Fatih firmamız kapıdan kapıya taşımacılık konusunda uzmanlaşmıştır. Bu konuda asansörlü taşıma ve küçük taşıma araçlarımız mevcuttur. İstanbul Fatih evden eve nakliye taşımacılık yıllara dayanan köklü tecrübemiz ve sektörde var olan gururumuz ile uzun yıllardır sizlere severek mutlulukla hizmet vermekteyiz. İstanbul’un neresinde yaşıyor olursanız olun, İstanbul kapıdan kapıya taşıma firmamız en küçük nakliye fırsatları için her zaman yanınızda. Geçtiğimiz birkaç yıla baktığımızda, insanların ulaşım konusunda çok fazla sorun yaşadıklarını ve bu nedenle ulaşım sürecini kendi yöntemleriyle çözmek istediklerini görüyoruz. Öncelikle belirtmeliyiz ki gerekli donanıma sahip olmayan araç ve kişiler hiçbir şekilde eşya taşıyamaz. Fatih nakliye taşıyan elamanlarımız bu işi profesyonel olarak yapan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Elemanlarımız sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için var gücü ile çalışan kişilerdir

Ziyaretçi Yorumları (1)

Bizimle İletişime Geçin